ŠK Slovan – Swiss Re 8:3 (4:1)

V zápase sme očakávali víťazstvo minuloročného víťaza ligy. Ten sa aj rýchlo ujal úlohy favorita, keď sa pomerne rýchlo dostal do vedenia 2:0 – najprv zavesil Xavi a na 2:0 zvýšil Vajdík, keď sa presadil po nahrávke z autu krížnou strelou k žrdi. Potom sa začal presadzovať aj tím Swiss Re a šance to miestami boli ozaj veľké. Tak sa presadil Slovan na druhej strane a to hneď dva krát. Najprv Vajdík obišiel brankára Swiss Re a potom sa kuriózne presadil Kmotrík keď obranca Swiss Re odkopával loptu spred brány a nastrelil útočníka tímu ŠK Slovan. Do polčasu sa ale tímu Swiss Re predsa len podarilo presadiť, keď dobre hrajúci Smahovský s prehľadom obstrelil brankára ŠK Slovan.

V druhom polčase sa pokračovalo v podobnom duchu. Najprv sa presadil Kurta po veľkej chybe obrancu, ktorý mu priamo nahral pred bránu a potom ďalšie 2 góly pridal strelec zápasu Vajdík. Na druhej strane sa presadil trojgólový Smahovský a skóre chvíľku pred koncom uzavrel na konečných 8:3 Xavi. ŠK Slovan si tak pripísal prvé víťazstvo v sezóne, Swiss Re si na prvé body ešte počká.