Golden PEA, s.r.o. organizátor Prestige League

Kontakty:
Email: info@prestige-league.eu

Ing. Jozef Pisarčík
Telefón: +421 907 135 099

Ing. Ivo Wilhalm
Telefón: +421 903 249 106

Celý projekt firemnej futsalovej ligy Prestige League sa začal na konci leta 2008, kedy sme sa ako fanúšikovia športu (a hlavne futbalu) rozhodli, že bude zaujímavé osloviť spoločnosti v Bratislave s ponukou možnosti zmerania si síl ich zamestnancov s inými spoločnosťami nielen v rámci odvetvia činnosti, ale aj na športovom poli. A tak sa začal pomaly profilovať projekt firemnej futsalovej ligy pod názvom Prestige League.

Na začiatku bolo dôležité určiť si presné podmienky účasti, pravidlá a systém súťaže. Nakoľko nám šlo v prvom rade o šport, a teda o pravidelnú súťaž, boli sme si vedomí, že časová náročnosť možno bude problematická pre potencionálnych účastníkov. Na druhej strane sme verili, že investovať čas do športu a pohybu sa stále oplatí.

Potom nasledovalo hľadanie ideálneho termínu a dojednanie haly, kde sme kládli zreteľ na to, aby sa jednalo o čo možno najmodernejšiu halu, ktorá poskytne nielen kvalitnú palubovku, ale tak isto kvalitné zázemie pre hráčov a v neposlednom rade aj tribúnu, z ktorej bude možné sledovať zápasy divákmi.

Keď sme všetky tieto veci mali zabezpečené, založili sme spoločnosť Golden PEA, s.r.o.. Našou ambíciou je, po úspešnom zvládnutí prvého ročníka Prestige League, sa naďalej venovať organizovaniu podujatí. Následne sme sa pustili do oslovovania spoločností. Nie vždy bol nedeľňajší termín schodný, po prípade nebol záujem zo strany zamestnancov alebo vedenia. Väčšinou sme sa stretli s veľmi pozitívnymi reakciami a sme radi, že nakoniec sa účastníkmi prvého ročníka Prestige League stalo dvanásť spoločností veľmi zvučných mien.

My, ako organizátori a predstavitelia Golden PEA, s.r.o. - Ing. Jozef Pisarčík, Ing. Maroš Kerekanič a Ing. Ivo Wilhalm, sa budeme snažiť spraviť všetko preto, aby účastníci Prestige League neodchádzali v závere súťaže len so športovými vyžitím, ale tak isto s novými kontaktmi, zážitkami a chuťou naďalej sa venovať aktívnemu odpočinku.

Final three - konečné poradie

Poradie Tím Počet bodov
1. FPD&HDC 6
2. B2B 3
3. Allianz SP 0

viac...

Final three - 18.2.2018

18:00 Allianz SP B2B 0:3
16:45 FPD&HDC B2B 4:2
17:30 Allianz SP FPD&HDC 3:6
 

viac...

Na oživenie


Partneri Prestige League