1.kolo Trexima – Motor Car 2:7

Zápas mal hneď od úvodného hvizdu výborné tempo. Šance sa striedali na obidvoch stranách, ale brankári si svoje miesto zastali. V 15. minúte prvého polčasu Trexima opečiatkovala brvno súpera a z následného protiútoku Motor Car nastrelil žrď. Skóre sa prvýkrát menilo v 18. minúte, keď hráč Motor Car Minárik krížnou strelou prekonal Drugdu. Ešte do polčasu Trexima stihla vyrovnať zásluhou Zdechovana.
Po zmene strán sa prejavila väčšia zohratosť Motor Car a v 12. minúte už viedli 5:1. Trexime sa podarilo už len skorigovať výsledok po peknej individuálnej akcii “Laciho” Mihály.